Wie is Peter?

Peter Verhulst begon zijn mediacarrière bij BRT 1 als regisseur-omroeper, een titel die hij een jaar later ruilde voor de job van vroege vogel op Studio Brussel.

Na 9 jaar ochtendpresentatie ging hij zich bij Stubru ook verdiepen in programma's als 'Lijsttrekkers', 'Lijstduwers', 'Was het nu 70, 80 of 90?' en 'De Afrekening'.

De Duisburgenaar bleek niet helemaal honkvast, want in oktober 2000 ruilde hij het jonge radiostation voor Donna waar hij naast producerswerk ook samen met Caren Meynen iedere weekdag op gang trok met 'Doe De Donna', een programma dat hij later als solo ochtendjock voor zijn rekening nam.

In 2003 voegde hij nog een zender aan zijn palmares toe, maar het matinaal presenteren bleef hij trouw, want op Radio 2 zat hij in 'Niets is Zeker' iedere zaterdagmorgen aan de zijde van Cathérine Vandoorne.

Vanaf januari 2008 presenteerde hij beurtelings met Guy De Pré 'Goudzoekers' en nu is hij al enkele jaren de vaste gastheer van 'De Topcollectie'.

Wie is Peter?
De Topcollectie - Gezocht - Archief
Top 60  van de jaren 60 - Stem nu!
de grootste helpdesk
De Eregalerij
Radio 2 in Beeld

RADIO 2 TOP 30 VAN 13 MEI 2012

1
up
 
 
GUSTTAVO LIMA
BALADA
2
equal
 
 
BIRDY
PEOPLE HELP THE PEOPLE
3
down
 
 
TRIGGERFINGER
I FOLLOW RIVERS
4
down
 
 
MARCO Z
I'M A BIRD
5
down
 
 
CARLY RAE JEPSEN
CALL ME MAYBE
Edinges
Wedstrijdreglement de Flard