Krijg je niet genoeg van de 1000 Klassiekers? Heb je ervan genoten, wil je het nog eens horen of heb je een stukje gemist? Geen probleem! Herbeluister hier de volledige 1000 Klassiekers, de absolute top van Radio 2!
De luisteraars van Radio 2 hebben Bohemian Rhapsody van Queen verkozen tot beste klassieker aller tijden. Het magnum opus van Queen stond op oudejaarsavond helemaal bovenaan de 1000 Klassiekers. De keizer van het Vlaamse lied, Will Tura, was met 22 klassiekers het best vertegenwoordigd in de lijst.
Krijg je niet genoeg van de 1000 Klassiekers? Wij gaan door tot zaterdagavond! En als dat niet volstaat, kan je de 1e helft van onze eindejaarslijst hier herbeluisteren!
Op zaterdag 17 december debatteerden de parlementsleden niet over het regeerakkoord maar stemden ze voor de 1000 Klassiekers van Radio 2 tijdens De Topcollectie.
Vlaams minister-president Kris Peeters opende tijdens de 1000 Klassiekers Startshow de stemming voor 1000 Klassiekers. Behalve het startsein verklapte hij ook van welke klassieker hijzelf het meest houdt.